Jak mieć piękne i pełne usta?

Usta są bardzo ważnym elementem naszej twarzy – stanowią seksowny jej element, na który zwracają uwagę przedstawiciele płci przeciwnej. Jak zatem sprawić by były one piękne i pełne? Jak zachwycać mężczyzn i powodować u kobiet zazdrość z powodu swojego doskonałego wyglądu?

Możliwości optycznego powiększenia ust

Jedną z podstawowych możliwości jest wypełnienie ust za pomocą ich odpowiedniego pomalowania. Gdy mamy małe, wąskie wargi możemy oszukać innych za pomocą wyrysowania sobie większych ust przy pomocy ciemnej konturówki i szminki. Takie rozwiązanie jest stosunkowo proste i tanie – wymaga od nas jedynie umiejętności malowania ust i posiadania odpowiedniej do tego celu szminki. By powiększyć usta trzeba za pomocą ciemnej konturówki wyrysować kontur ust i później wypełnić tę przestrzeń kolorem. Użycie konturówki przedłuża trwałość szminki i zabezpiecza przed rozlewaniem się jej poza obrys. Należy jednak pamiętać, że ta metoda nie jest trwała, a jedynie czasowa i musimy bardzo uważać by nie zjeść naszych wypełniony ust, gdy pomadka zniknie zaczniemy wyglądać bardzo dziwnie z obrysem ust poza naszymi naturalnymi wargami. Warto w takim wypadku zainwestować w dobrą, trwałą szminkę i dbać o to by kolor nie schodził z ust.

wypełnianie ustPopularne w ostatnim czasie stały się małe urządzenia do powiększania ust, mogą być nazywane pompkami do powiększania ust, dziubkami do powiększania ust, gumowymi dziubkami itd. Takie urządzenie nakłada się na niepomalowane usta i zasysa powietrze. Dzięki temu usta pęcznieją. Możemy je później wymalować błyszczącą pomadką lub błyszczykiem i osiągniemy efekt wypełnionych ust. Jednak należy pamiętać, że takie pompki nie działają na długo, efekt pełnych ust jakie dają trwa do kilku godzin – jest to zatem czas wyjątkowo niesatysfakcjonujący.

A może powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gabinecie medycyny estetycznej?

Na pomoc wszystkim właścicielkom (a może również właścicielom?) małych ust przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Dzięki zabiegom powiększania ust możemy cieszyć się długotrwałym efektem pełnych warg. Kwas hialuronowy, który jest wstrzykiwany w usta, zapewnia długotrwały efekt wypełnienia ust. Sam zabieg nie jest nieprzyjemny, gdyż jest wykonywany pod znieczuleniem. Zależnie od potrzeb pacjenta może to być aplikacja kremu przeciwbólowego lub zastrzyk stomatologiczny. Kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody i dzięki temu część ciała w którą zostanie wstrzyknięty staje się jędrniejsza i bardziej pełna. Efekt wypełnionych ust utrzymuje się do kilku lat i, prawidłowo wykonany, wygląda bardzo naturalnie.

Jeśli i ty zmagasz się z problemem płaskim i niewielkich warg, warto skorzystać z możliwości jakie daje współczesność. Jeśli jednak zdecydujesz się na zabieg w salonie medycyny estetycznej, warto zdecydować się na sprawdzonych i renomowanych usług kosmetologa. Jedną z takich placówek, która wykonuje zabieg powiększania ust w Koszalinie jest Salon Top Laser.

Comments are closed.